Strzelnica w Pucicach Szczecin


Strzelnica kryta wraz z zapleczem (magazyn, pomieszczenie instruktora, pomieszczenie do czyszczenia broni oraz toalety) zlokalizowana jest na parterze budynku, będącego kompleksem złożonym z części hotelowej, restauracyjnej i rekreacyjno wypoczynkowej.

Na strzelnicy znajduje się 5 w pełni zautomatyzowanych stanowisk strzeleckich. Każde stanowisko posiada własny tarczociąg z regulowaną odległością strzału od 10 do 25m. Dodatkowo zainstalowane są podnośniki  (ukazujące się cele)  oraz  obrotnice  (5  tarcz  na  odległości 25m ukazujących się w pewnym z góry określonym systemie).

Pomieszczenie   strzelnicy   jest   specjalnie  wyciszone  dzięki  czemu  możemy  zaoferować  doskonałe i komfortowe warunki do treningu strzeleckiego.    

Na strzelnicy dopuszczone jest strzelanie z broni pneumatycznej, bocznego i centralnego zapłonu oraz z broni maszynowej.

Do dyspozycji klientów oddajemy całą gamę broni począwszy od pistoletów typowo sportowych a skończywszy na broni, która jest na wyposażeniu jednostek specjalnego przeznaczenia.

W zależności od życzenia klienta prowadzimy strzelania z broni małokalibrowej np. MARGO, HAMMERLI kal.22 (5.56mm) lub z najwyższej klasy broni takich firm jak GLOCK, HECKLER&KOCH, TAURUS, BERETTA czy CZ. Dla osób preferujących strzelanie z broni długiej proponujemy karabinki sportowe kal.22 z otwartymi lub optycznymi przyrządami celowniczymi, karabinki szturmowe (BERYL, STEYR AUG), oraz karabiny wyborowe (SAKO TRG). 

Wszystkie strzelania odbywają się pod okiem instruktora o wysokich kwalifikacjach, dzięki czemu nasi klienci otrzymują profesjonalne wskazówki dotyczące strzelania przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa.

Opinie naszych klientów


  • Fajna atmosfera, duży wybór broni i świetny instruktor - Piotr!

    Artur Nowacki
  • Dobra strzelecka miejscówka. Wypożyczalnia. Sklep. Stanowiska do wszystkich mysliwskich konkurencji strzeleckich.

    Remek Rytlewski
  • Doskonałe miejsce dla braci strzeleckiej.

    Jędrek Zubek